درباره ما

شرکت فاریاب دارو فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه واردات انواع مکمل های غذایی ، ورزشی و محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کرده است . این شرکت با بکارگیری از دانش و تجربه ‌ی نیروهای متخصص و متعهد پزشک و داروساز خود،  سعی در تشخیص نیازهای تغذیه ایی افراد جامعه نموده و نیز با عقد قرار داد تولید تحت لیسانس با بهترین کمپانی های اروپایی من جمله Vitapharmed Swiss SA  و برندهایی نظیر  VivaKids, VivaTune, Vivapower  توانسته است سهم عمده ایی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد . 
محصولات تحت لیسانس فاریاب دارو با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی و در شرایط  GMP   مورد تایید وزارت بهداشت و درمان در شرکت های زیر مجموعه هولدینگ پورا طب نظیر روز دارو ،ایران داروک و مایسا تولید ، بسته بندی  و در سراسر کشور توزیع و پخش می شود .  تنوع محصولات در سبد کالایی فاریاب وجه تمایز و برتری مکمل های تولیدی این شرکت  نسبت به سایر رقبا می باشد.
سبد محصولات فاریاب برای طیف  وسیعی از اقشار جامعه (اطفال ،زنان باردار ، افراد مسن  ،زنان ومردان و ورزشکاران ) به صورت تخصصی و با توجه به نیازهای فیزیولوژی آنان، فرموله وتهیه شده است .اخیرا محصولات پروبیوتیک به شکل قطره و کپسول نیز به سبد کالایی این شرکت اضافه شده است.  
               

ماموریت فاریاب دارو

تلاش در جهت بهبود سلامت جامعه با تامین دسترسی افراد به محصولات با کیفیت ، مطمئن و مرغوب ، به صورت انواع مکمل های غذایی، ورزشی ، محصولات آرایشی و بهداشتی و پروبیوتیک می باشد .

    
خدمات

  • معرفی برترین برند های مکمل غذایی، ورزشی و آرایشی بهداشتی
  • افزایش اطلاعات کاربران با مقالات علمی
  • فروش انواع مکمل ها با مرغوب ترین کیفیت و بهترین( مناسب ترین)  قیمت

    
اهداف ما

  • حفظ تعهد و رضایت مشتریان 
  • صداقت در فعالیت
  • اعتماد متقابل